auta, autobazary, autopůjčovny, autoškoly...

Chcete nám pomoci?

Jestliže jste se rozhodli, že by vás bavilo pracovat pro náš web a máte už nějaký plán jakým stránky vylepšit, chcete přidávat taky automobily, jenž tu ještě nejsou, či autoškoly, autobazary a další... tak neváhejte a napište nám na email: jirik.unicov@centrum.cz zhruba toto:

 

1) Kolik vám je let, vaše jméno a bydliště

2) ! Co byste na stránkách chtěl(a) především dělat (přidávat) !

3) Jakou čekáte finanční odměnu?

 

Samozřejmě všichni, kteří budou poctivě pracovat a vkládat na stránky automobily, autoškoly, ... by měli mít nárok na nějakou odměnu. A jakou odměnu nabízíme my? Jelikož nejsme zatím příliš velký spolek a protože stránky zatím nemají zrovna velkou návštěvnost, vám nabízíme jako odměnu tyto možnosti:

a) Vaší reklamu z adfox.cz, google adsense, či jakoukoliv další vám zobrazíme pod vaším článkem. Odstraníme jí až na vaši žádost.

b) Pokud nám napíšete články o více než 10-ti autech zobrazíme rádi banner vašich stránek u nás na hlavní straně nahoře (468x60) po dobu až 2 měsíců.

c) Nemáte ani stránky a nechcete pod vaše články ani svou reklamu? Pro takovéto případy bohužel zatím nemáme zavedené žádné ohodnocení. Proto vás žádáme o založení vlastní reklamy. Například u adfox.cz, google.com/adsense ...

d) Auto mě baví, nic za odměnu nechci, ale rád vám pomůžu.

Vyhledávání

© 2008-2009 Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu je kopírování článků zakázáno!!!!

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

PageRank JyxoRank Seznam S-Rank